Instalacja

 

instalacja FTTH
Jak wygląda instalacja światłowodu od NTELEKOM?

Instalacja internetu światłowodowego daje gwarancję stabilnego i szybkiego dostępu do sieci – bez względu na warunki atmosferyczne. Nic więc dziwnego, że rozwiązanie to cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród osób prywatnych i firm. W NTELEKOM wychodzimy naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów i oferujemy szybki internet światłowodowy bez limitów. Chcesz z niego skorzystać? Sprawdź, jak to zrobić w kilku prostych krokach!

Instalacja internetu światłowodowego NTELEKOM– to prostsze niż myślisz!

Wielu klientów obawia się, że instalacja internetu światłowodowego to skomplikowany proces, który może znacząco ingerować w otoczenie domu lub mieszkania. W praktyce jednak, korzystając z usług doświadczonych specjalistów, możesz mieć pewność, że prace montażowe zostaną przeprowadzane w sposób kompleksowy i bezproblemowy. 

 

Co to oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim dwie rzeczy – decydując się na nasze usługi, zostajesz odciążony od wszelkich prac związanych z instalacją i możesz cieszyć się superszybkim połączeniem po niedługim czasie.

Na czym polega instalacja internetu światłowodowego w domu?

  • Podłączanie polega na doprowadzeniu kabla światłowodowego, który musi łączyć się z całą infrastrukturą magistralną.
  • Przyłącze przeprowadzane jest przy wykorzystaniu specjalnych kabli, które wykonane są z włókien szklanych – charakteryzują się one dużo wyższą przepustowością niż zwykłe kable miedziane.
  • Specjaliści dbają o to, by na wszystkich odcinkach sieci nie wystąpił żaden brak ciągłości, co będzie stanowić gwarancję szybkiego i stabilnego internetu światłowodowego niezależnie od warunków zewnętrznych.
  • Montaż wymaga również zastosowania odpowiedniego punktu końcowego, czyli gniazda abonenckiego – to właśnie do niego podłącza się terminal światłowodowy.

Zarówno za doprowadzenie kabla światłowodowego do budynku, jak i instalację gniazda abonenckiego odpowiadają technicy NTELEKOM.

 

Jak założyć internet światłowodowy w NTELEKOM?

Chcesz skorzystać z superszybkiego internetu światłowodowego bez limitów? Wystarczą zaledwie 3 kroki!

  • Krok 1 – Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub wypełnij formularz, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę, która będzie w stu procentach dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. 

  • Krok 2 – Sprawdzenie możliwości technicznych

Nasi specjaliści zdalnie sprawdzą, czy podłączenie internetu w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze jest możliwe. Zweryfikują kwestię zasięgu sieci oraz możliwości technicznych, a także ustalą termin rozpoczęcia instalacji internetu światłowodowego.

  • Krok 3 – Podpisanie umowy i wykonanie przyłącza

Jeżeli weryfikacja możliwości technicznych będzie udana, umówiony zostanie termin instalacji internetu światłowodowego NTELEKOM – postaramy się dopasować datę i godzinę do Twoich potrzeb! Technicy przyjeżdzają z kompletem dokumentów do podpisu. 

 

W umówionym terminie nasi technicy poprowadzą przewód światłowodowy prosto do Twojego domu, mieszkania lub biura. Po przeprowadzeniu prac przetestujemy działanie internetu, by w stu procentach spełnił on Twoje oczekiwania!

 

 

 

Szybki kontakt